parallax background

O mnie

„Ludzie już posiadają zasoby, aby zdobyć to, czego pragną.” – M.Erickson

AGNIESZKA GRZESZKIEWICZ COACH

Expert coaching skills


Akredytacja ICI, Coach Biznesu, Praktyk Transforming Communication, Time Line Therapy Practitioner, Absolwentka MSC – Mistrzowskiej Szkoły Coachingu


Aktywnie działam w biznesie od 2004r. Prowadzenie firm w różnorodnych branżach i praca z ludźmi, pozwoliło mi zdobyć duże doświadczenie życiowe i biznesowe. Stawiam na niezależność i rozwój. Konsekwentnie zdobywam nowe kompetencje i kwalifikacje. Coaching to mój zawód i pasja jednocześnie. Prowadząc sesje coachingowe wykorzystuję zdobyte doświadczenia, narzędzia i umiejętności, a przede wszystkim uważność i wiarę w możliwości osoby, z którą pracuję.

ZAPRASZAM NA SESJE

Dlaczego coaching?


W mojej pracy z klientami wykorzystuję zdobyte umiejętności i narzędzia coachingowe, praktykę komunikacji transformującej, oraz prowadzę sesje Time Line Therapy, jak i proces Integral Eye Movement Theraphy (IEMT).

Podchodzę indywidualnie i profesjonalnie do każdego klienta, pracuję opierając się na zasadach Kodeksu Etycznego Coacha ICI i Izby Coachingowej. Z każdym klientem podpisuję indywidualny kontrakt coachingowy i zapewniam pełną poufność.

M. ERICKSON

„Ludzie już posiadają zasoby, aby zdobyć to, czego pragną.”