AGNIESZKA GRZESZKIEWICZ COACH

Expert Coaching Skills, AKREDYTACJA ICI , Coach Biznesu, Praktyk Transforming Communication , Time Line Therapy Practitioner , Absolwentka MSC – Mistrzowskiej Szkoły Coachingu

Aktywnie działam w biznesie od 2004r. Prowadzenie firm w różnorodnych branżach i praca z ludźmi, pozwoliło mi zdobyć duże doświadczenie życiowe i biznesowe. Stawiam na niezależność i rozwój. Konsekwentnie zdobywam nowe kompetencje i kwalifikacje. Coaching to mój zawód i pasja jednocześnie. Prowadząc sesje coachingowe wykorzystuję zdobyte doświadczenia, narzędzia i umiejętności, a przede wszystkim uważność i wiarę w możliwości osoby, z którą pracuję.

Ludzie już posiadają zasoby, aby zdobyć to, czego pragną.” – M.Erickson

W mojej pracy z klientami wykorzystuję zdobyte umiejętności i narzędzia coachingowe, praktykę komunikacji transformującej, oraz prowadzę sesje Time Line Therapy, jak i proces Integral Eye Movement Theraphy (IEMT).

Podchodzę indywidualnie i profesjonalnie do każdego klienta, pracuję opierając się na zasadach Kodeksu Etycznego Coacha ICI i Izby Coachingowej. Z każdym klientem podpisuję indywidualny kontrakt coachingowy i zapewniam pełną poufność.