parallax background

Certyfikaty

Absolwentka MSC - Mistrzowskiej Szkoły Coachingu w Tarnowie.

Międzynarodowa Akredytacja ICI, szkolenia, praktyka i superwizje z zewnętrznymi trenerami z Polski i Nowej Zelandii.

C-4-1

EXPERT COACHING SKILLS


Międzynarodowa Akredytacja ICI – Expert Coaching Skills ICI. Ukończenie MSC i zdobycie akredytacji ICI, to wielki zaszczyt i jednocześnie wiele godzin nauki, praktyki i "szlifowania umiejętności. Przeszłam przez wszystkie etapy od pierwszych kroków w zawodzie, do dnia kiedy pewnie i skutecznie mogę działać i pracować jako Coach przez duże ,,C ”. Dbam o wartości jakimi są etyka, standardy i jakość w pracy Coacha, współpracując z najlepszymi superwizorami. Coaching dla mnie jest sztuką wspierania ludzi w odkrywaniu ich wewnętrznej siły, by osiągali to, czego naprawdę pragną.
C-3

COACH BIZNESU


Kolejny krok w karierze coacha, poszerzający i wzmacniający moje kompetencje coachingowe. Wykłady i zajęcia praktyczne z ekspertami w dziedzinie coachingu i biznesu, pomogły mi nauczyć się prowadzić profesjonalne sesje coachingowe oraz wspierać liderów, menadżerów, organizacje, przedsiębiorstwa i nie tylko, w różnych obszarach. Pozwala mi to na pracę coachingową w szeroko pojętym biznesie i jednocześnie holistyczne i indywidualnie prowadzić każdą sesję.
C-1-2

PRAKTYK KOMUNIKACJI TRANSFORMUJĄCEJ


Komunikacja Transformująca to unikalna metoda komunikacji, która transformuje relacje zarówno biznesowe, jak i osobiste. Zdobycie umiejętności komunikacji transformującej pozwala mi wykorzystywać zestaw narzędzi coachingowych, dzięki którym mogę łatwiej skonsolidować zespół, dogadać się z kontrahentami, współpracownikami i klientami, uzyskać synergię w działaniu, mieć większą satysfakcję zawodową i osobistą. Transforming Communication™ to warsztat prowadzony na całym świecie, a stworzony przez dr Richarda Bolstada z Nowej Zelandii. Kurs oparty jest m.in. na badaniach Johna Gottmana, Thomasa Gordona, Non-Violent Communication oraz najnowszych badaniach z dziedziny komunikacji i neurologii, oraz na doświadczeniach zdobytych m. in. na terenach dotkniętych konfliktami zbrojnymi jak Czeczenia, Bośnia i Hercegowina, Egipt, a także w krajach rozwiniętych, jak Japonia i Finlandia.
listening

PRAKTYK POGŁĘBIANIA SŁUCHANIA ODZWIERCIEDLAJĄCEGO


Słuchanie odzwierciedlające jest najdokładniej zbadaną umiejętnością komunikacyjną i chętnie korzystam z niej w pracy coachingowej, ponieważ jest to „wystarczająco potężne narzędzie”, aby pomóc klientowi. Trening "Pogłebianie słuchania odzwierciedlającego" pozwolił mi poznać różnice między początkowym słuchaniem odzwierciedlającym, które buduje rapport i rezonuje z dylematem klienta, a zaawansowanym słuchaniem odzwierciedlającym, które kwestionuje i bada granice modelu świata klienta, a także przeramowuje to, co się stało, aby mógł on tworzyć rozwiązania, które mają dla niego sens. To bardzo głębokie i twórcze narzędzie pozwala mi prowadzić sesje coachingowe z klientem na najwyższym poziomie.
Certyfikaty

TERAPIA RELACJE W PARACH: NLP


Korzystając z osiągnięć NLP i badań Johna Gottmana, otrzymałam praktyczne techniki rozpoznawania i interwencji, aby w jak najlepszy sposób pomóc swoim klientom indywidualnie i w parach. Dzięki zastosowaniu neurolingwistycznego programowania w pracy z z parami oraz wykorzystanie NLP do wykreowania i utrzymania miłości życia, mogę pracować na bardzo głębokim poziomie z osobami, które czują, że potrzebują dla siebie lub swoich relacji innej perspektywy. Temat związków jest od zawsze obecny w naszym życiu. Doświadczamy go w różnym wieku. Dotyczy on różnych kwestii, ponieważ relacje to nie tylko te miłosne, ale również partnerskie, przyjacielskie, rodzinne . Nic nie daje takiej możliwości szczęścia jak intymny związek, równie niewiele rzeczy może być bardziej frustrujących.
Zdjęcie WhatsApp 2023-04-17 o 19.20.09

PROGRAMOWANIE NEUROLINGWISTYCZNE W TERAPII LINII CZASU: NLP


Terapia Linii Czasu pozwala lepiej poznać samego siebie i wypracować sposób uwalniania negatywnych emocji, błędnych i niszczących przekonań oraz zbudować nową przyszłość. Dzięki takim narzędziom mogę pracować z klientami na bardzo szerokich i głębokich poziomach. Programowanie neurolingwistyczne (NLP) to zbiór zasad oraz narzędzi z różnych dyscyplin naukowych, które służą przede wszystkim samorozwojowi, motywacji i efektywnej komunikacji. Koncepcja ta została zapoczątkowana w latach 70. ubiegłego wieku przez Johna Grindera oraz Richarda Bandlera.
C-2

PRAKTYK TIME LINE THERAPY


Time Line Therapy to doskonała metoda pomagająca uwolnić się od niechcianych emocji , przekonań, fobii oraz ograniczających decyzji. Ma charakter interwencyjny, przynosząc trwałe rezultaty w bardzo krótkim czasie. Wiele osób doświadcza znaczącej poprawy w ciągu zaledwie jednej lub dwóch sesji. Jest niezwykle skuteczną techniką pomagającą przezwyciężać trudne momenty w życiu. Time Line Therapy pozwala pracować tak, abyś mógł lepiej zrozumieć dotychczasowe doświadczenia i wykreować swoją przyszłość!
tlt mp

MISTRZ PRAKTYK TIME LINE THERAPY


Mistrz Praktyk TLT to wspaniałe narzędzie do pracy z klientami na głębokich poziomach umysłu, dzięki czemu mogę poszerzyć zakres pracy z osobami, które potrzebują wsparcia na najwyższym poziomie i trwałych efektów. Time Line Therapy to doskonała metoda pomagająca uwolnić się od niechcianych emocji , przekonań, fobii oraz ograniczających decyzji. Ma charakter interwencyjny, przynosząc trwałe rezultaty w bardzo krótkim czasie. Wiele osób doświadcza znaczącej poprawy w ciągu zaledwie jednej lub dwóch sesji. Jest niezwykle skuteczną techniką pomagającą przezwyciężać trudne momenty w życiu. Time Line Therapy pozwala lepiej zrozumieć dotychczasowe doświadczenia i wykreować swoją przyszłość!
nlp

PRAKTYK METODY WSPARCIA NLP: POZA UZALEŻNIENIEM


Doskonalenie Technik NLP - neurolingwistycznego programowania to dla mnie szansa na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji. Dzięki doskonaleniu umiejętności z dziedziny NLP poszerzyłam swoją wiedzę i doświadczenie, aby pracować z klientami na najwyższym poziomie. "Poza uzależnieniem" NLP to zestaw narzędzi, dzięki którym jestem w stanie pomóc szerokiej grupie osób zmagających się z uzależnieniami w różnych obszarach swojego życia. Wiem jak pomóc klientom w budowaniu tożsamości i społeczności jako stylu życia alternatywnego dla uzależnień, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności mniejszościowych, w których poziom uzależnień jest wyższy.
free

TERAPIA WSPARCIA NLP: WOLNI OD UZALEŻNIEŃ


Znając techniki NLP z wcześniejszych praktyk i certyfikacji, postanowiłam zagłębić się w temat wsparcia terapii uzależnień, aby móc z sukcesem pracować w dziedzinie uzależnień lub z klientami, którzy mają problemy z uzależnieniami. Temat uzależnień coraz częściej pojawia się w naszym życiu. Doświadczamy go w różnym wieku. Dotyczy on różnych kwestii, temat jest bardzo szeroki ponieważ możemy być uzależnieni od pracy, używek, hazardu, seksu, telefonu a nawet od Internetu i nie tylko.